fbpx

Pre firmy

Firemné tričká

Firemné tričká posunú identitu a vizitku vašej firmy o level vyššie. Skvelá možnosť ako zviditeľniť vašu firmu.

Čo je identita firmy? Nie je to iba logo, ako to chápu mnohí. Je to súbor pravidiel komplexnej komunikácie firmy. Vhodne reprezentuje firmu navonok a buduje obraz v mysli verejnosti.

Aká je to dobrá firemná identita? Taká, ktorá zaujme a vytŕča z davu. Taká, ktorá nezapadne medzi milión ďalších identít. Taká, ktorá je stála a ladí naprieč všetkými prvkami komunikácie spoločnosti. Taká, ktorá je moderná a pôsobí sviežim, ale zároveň profesionálnym dojmom.

Preto radi svojím zákazníkom ponúkame niečo extra. Niečo čím sa odlíšia od zašednutých a nevýrazných dávno zabudnutých firemných tričiek. Radi tvoríme dizajny ktoré sa zamestnancom páčia natoľko, že tričká a mikiny nosia aj vo voľnom čase. Dávame sa záležať na kvalite nosenia a vizuálu. Preto naše tričká a mikiny pôsobia ako drahé značkové kúsky.

Dali sme si vyrobiť funkčné cyklo tričká vo veľkom množstve a rôznych farbách, dostali sme super množstevnú zľavu. Pozitívne hodnotíme rozsiahly výber oblečenia, veľkostí a farieb.
Bike Point Shop & Service
Cyklo obchod
5/5
Skvelá kvalita tričiek a mikín. Potlač drží veľmi dobre aj v ťažkých podmienkach. Pracovné oblečenie si vyberieme z katalógu a dostaneme ho kurérom už priamo aj s potlačou.
Holme s.r.o.
Kovovýroba
5/5
Tvojetricko je určite super voľba pre každého. Dohodnutie dizajnu či samotné dodanie bolo perfektné a rýchle. Tak isto veľmi kvalitný materiál. Odporúčam 🙂
5/5
Logo nám firma TvojeTričko.sk vytvorila podľa predlohy starého loga zadarmo! Dizajny na tričká a mikiny sme nechali na starosti grafikom. Prvé vzorky boli zadarmo a po odsúhlasení množstiev sme dostali množstevnú zľavu.
Marco Academy
Box club
5/5

Tričká

Najpohodlnejšie tričká v ponuke máme 150g/m² a 180g/m², ktoré zabezpečia dokonalý komfort na každodenné nosenie. Tričká po vypratí nevyblednú a nezmrštia sa.

V ponuke máme všetky základné veľkosti XS,S,M,L,XL,XXL,. Možnosť objednať aj väčšie veľkosti v prípade potreby.

Mikiny

Mikiny, tak isto ako tričká sú vhodné na každodenné nosenie. Vysoká gramáž až 280g/m² z nich robí vysokoodolné a dlhotrvácne kusy oblečenia s logom Vašej firmy. Mikina je vhodná do chladných prevádzok a priestorov.

V ponuke máme všetky základné veľkosti SX,S,M,L,XL,XXL,. Možnosť objednať aj väčšie veľkosti v prípade potreby.

Pracovné oblečenie

Už nemusíte chodiť nakúpiť pracovné odevy pre vašu firmu do jedného obchodu, a odniesť ho do inej firmy na potlačenie loga. VŠETKO VYBAVÍME ZA VÁS. V našej ponuke nájdete široký sortiment pracovných odevov.

Jednoducho si vyberiete z katalógu pracovné odevy, zašlete nám veľkosti, počet kusov a logo. My vám obratom pošleme náhľad, ako by váš pracovný odev mal vo finále vyzerať a po odsúhlasení už nemusíte nič robiť, len počkať kedy vám kuriér privezie balíček.

Podľa výberu pracovného odevu a materiálu z akého je vyrobený vyberieme najefektívnejšiu aplikáciu vášho loga na daný odev. Na pracovné odevy vo všeobecnosti odporúčame nažehľovaciu HTV fóliu ktorá má vysokú odolnosť. Avšak záleží na komplikovanosti loga a žiadosti zákazníka.

Tričká na teambuilding

Personalizovné jednotné alebo zábavné tričká na výnimočné akcie alebo team building.

Ak plánujete teambuilding, isto ste sa pohrávali s myšlienkou jednotných tričiek. Potešíme vás. Ste na správnom mieste!

Nič nevytvorí skvelú atmosféru lepšie, ako keď sa celý váš pracovný tím zjaví na temabuildingu v rovnakých tričkách alebo mikinách. Tričká na teambiuldingu nemusia nutne obsahovať len logo firmy a názov. V dnešnej dobe sú teambiuldingy organizované neformálne a odviazane, čo znamená, že k tomu môžete prispôsobiť aj tričká. Čo tak zábavnú hľášku od kolegu? Alebo vtipné interné prezývky? Osobne personalizované tričká? Alebo pre odvážnejších, šéfova karikatúra?

Sledujte nás na sociálnych sieťach

SK & CZ A WORLDWIDE SHIPPING

Doručenie v rámci Slovenska 1-5 pracovných dní (Česko 3-7 pracovných dní). Worldwide shipping na požiadanie.

VYSOKÁ KVALITA

Ponúkame iba poctivo vyberané, vysoko kvalitné tričká, mikiny a ostatné produkty.

NAJLEPŠIE PONUKY

V našom e-shope nájdete tie najlepšie ponuky čo sa týka pomeru ceny a kvality.

BEZPEČNÉ PLATBY

Vaše osobné údaje nebudú nikdy odovzdané tretím stranám a zneužité.