fbpx
den otcov

Potešte svojho otecka originálnym presonalizovaným darčekom – tričkom nielen na deň otcov.

Aj oteckovia si zaslúžia svoj deň. Deň matiek sa oslavuje druhú májovú nedeľu a Deň otcov si pripomíname tretiu júnovú nedeľu. Tento deň je výbornou príležitosťou, pri ktorej môžeme oceniť dôležitú otcovskú úlohu v živote každého z nás.

A čím nášho otca oceniť? Pozrite sa na náš výber najlepších tričiek, mikín a doplnkov pre oteckov. Nájdete tu darčeky vyrobené u nás na Slovensku, personalizované tričká a mikiny, praktické tričká a mikiny na každodenné nosenie, vtipné a zábavné tričká pre otca, alebo zásteru na letné grilovanie.

Najlepší darček pre ocina je ten, ktorý mu urobí radosť. Jeho koníčky a záľuby poznáte. Prekvapenie mu naservírujte v tomto štýle. A je jedno, či darček kúpite, sami ho vyrobíte v našom konfigurátore, alebo oboje.

Tričká s potlačou ako darček pre Tvojich rodinných príslušníkov je skvelým pripomenutím ako veľmi Ti na nich záleží. Rodina je veľmi dôležitá, je to istota, že pri vás stoja vaši najbližší. Vážiš si otca a chceš ho potešiť? Pripomeň mu, že Ti na ňom záleží formou trička, alebo mikiny. Nechaj za seba hovoriť tričko.

Hľadáš originálne mužské tričko, alebo mikinu s Tvojim vlastným menom alebo textom? Chceš tričko personalizovať na určitú osobu a zabaviť ju? Vyber si mužské tričko s vtipným textom a menom kde si jednoducho do kolónky zadáš meno Tvojho ocka, alebo to Tvoje a vytvoríš skvelý personalizovaný vtipný darček.

Je tvoj otecko rybár a hľadáš originálny darček pre rybára? Vyber si z rôznych motívov. Rybárske tričká na pokojné poobedie. Skús vtipné tričko s  potlačou rybárskeho prútu alebo narodeninové tričko, alebo mikinu pre rybára. 

Zásterou pre mužov k sviatku alebo pre potešenie s vtipnou potlačou nikdy nie sú zlým darčekom, práve naopak. Ak je tvoj otec grill majster, alebo skvelý kuchár, nemáš čo pokaziť.

Stále si nenašiel čo si hľadal a hľadáš originálne mužské tričko, s Tvojim vlastným dizajnom? Navrhni si tričko v našom konfigurátore, ktoré bude vhodný typ na darček pre každého otecka. Upusti uzdu fantázii a vyblázni sa na tričku. Ako bude vyzerať, je len na Tebe, ale ver nám, že to bude ten najlepší darček na akúkoľvek príležitosť.

Hľadáš originálne mužské tričko, s Tvojim vlastným dizajnom? Navrhni si tričko v našom konfigurátore, ktoré bude vhodný typ na darček pre každého otecka. Upusti uzdu fantázii a vyblázni sa na tričku. Ako bude vyzerať, je len na Tebe, ale ver nám, že to bude ten najlepší darček na akúkoľvek príležitosť.

Tento deň dopĺňa deň otcov, ktorý oslavuje otca a slávi sa vždy v druhú májovú nedeľu.

Potešte svoju mamičku, milým a vtipným darčekom – darčeky nielen na deň matiek