fbpx

Potešte svoju mamičku, milým a vtipným darčekom – darčeky nielen na deň matiek

Nezabudli ste, kedy je deň matiek? Na Slovensku sa deň matiek oslavuje druhú májovú nedeľu. V tento deň dávajú deti svojím mamám dary, často vlastnoručne vyrobené. Ak hľadáte tip na darček pre maminu, ste na správnom mieste. Vyrobte jej vlastné tričko, mikinu, zásteru, alebo keramický hrnček.

Neexistujú snáď slová, ktoré by vyjadrili lásku medzi matkou a dieťaťom. Mama nám dala život, to najcennejšie, čo máme. Vážme si vzácne a krásne puto, nekonečnú obetavosť a láskavú náruč našich mám. Deň matiek je špeciálnou príležitosťou, kedy môžete poďakovať mame inak, ako v bežný deň. Okrem milých slov a objatia jej darujte aj niečo, čo jej vašu lásku bude pripomínať.

Tip na darček pre mamu

Okrem darčekov ku dňu matiek u nás hravo nájdete aj darčeky pre všetky ženy k narodeninám, meninám, ale aj vášmu osobnému výročiu. Všetci predsa kupujeme darčeky k narodeninám pre naše mamičky, sestry, babičky, svokry, švagriné, partnerky, kamarátky, kolegyne alebo dcéry.

Mamy jednoducho bezvýhradne svoje deti milujú a sú im ochotné obetovať naozaj veľa. Zaslúžia si preto našu starostlivosť a uznanie, veď kto iný je vám celý život najbližší? Nielen z týchto dôvodov sa začal sláviť sviatok deň matiek.

Tričká a mikiny ku dňu matiek

Pre všetky mamy sme pre vás pripravili špeciálnu kategóriu, v ktorej si všetci nájdete ten svoj darček pre vašu maminu nielen ku dňu matiek. Či už tričko, tričko s dlhým rukávom, mikinu, zásteru, alebo hrnček u nás určite nájdete vhodný darček.

Veríme, že v našom obchode nájdete ideálny darček pre vašu mamičku. Oslávte deň matiek spolu s nami a darujte vašim najbližším darček z našej ponuky.

Dámske tričko a mikina s folklórnym motívom

Vtipné tričko pre ženy s možnosťou doplnenia mena

Originálne zábavné motívy od našich návrhárov na tričkách alebo mikinách

Dámske tričko a mikina pre maminu

Zásterou pre ženy k sviatku alebo pre potešenie s vtipnou potlačou nikdy nie sú zlým darčekom, práve naopak. Ak je tvoja mamička skvelá kuchárka, nemáš čo pokaziť.

Stále si nenašiel čo si hľadal a hľadáš originálne dámske tričko, s Tvojim vlastným dizajnom? Navrhni si tričko v našom konfigurátore, ktoré bude vhodný typ na darček pre každú mamičku. Upusti uzdu fantázii a vyblázni sa na tričku. Ako bude vyzerať, je len na Tebe, ale ver nám, že to bude ten najlepší darček na akúkoľvek príležitosť.

Tento deň dopĺňa deň otcov, ktorý oslavuje otca a slávi sa vždy v tretiu júnovú nedeľu.

Potešte svojho otecka originálnym presonalizovaným darčekom – tričkom nielen na deň otcov.