fbpx
valentin

Valentínske tipy na darčeky pre zamilovaných pre muža aj ženy

Február je jasným znakom toho, že sa na nás blíži niečo veľké – sviatok Sv. Valentína! A práve tento významný deň je pre mnohých z nás synonymum pre valentínske darčeky. Nakúpiť darčeky pre mužov, či darčeky pre ženy tak, aby boli spokojné obe strany je ale často len snom. No u nás sa na sny spoliehať nemusíte, darčeky pre zamilovaných majú u nás svoje miestoť! Vyberte si i vy darček z lásky a darujte originálne potešenie!

Valentínske darčeky a zamilované tajné valentínky sú to, čo si každoročne s láskou odovzdávajú páry na celom svete. Sviatok sv. Valentína sa stal obľúbeným aj na Slovensku a vychádza vždy na 14. februára. Tento termín by si mal zapamätať každý zaľúbenec a nezabudnúť obdarovať darčekom na Valentína svoju polovičku – partnera, partnerku, manžela, manželku, či pokojne ja deti.

Valentínske darčeky pre ženy

Ženy sú vzácne bytosti. Milujú nás, starajú sa o nás, varia, perú, žehlia, starajú sa o spoločnú domácnosť, rodia a vychovávajú deti. Mali by sme sa im poďakovať každý deň a tešiť sa, že máme pri sebe niekoho, komu môžeme prejavovať náklonnosť a lásku každý deň. Jeden deň v roku je však výnimočný. Je to 14-ty február, kedy je sviatok sv. Valentína. Prečo je výnimočný? V tento deň môžeme znásobiť prejavenie svojej náklonnosti, priazne a lásky svojim najbližším.

Verím, že nepatríte do skupiny, ktorá kúpi dezert na benzínovej pumpe alebo kvety v supermarkete. Darček nemusí byť drahý. Sú ženy, ktoré ocenia aj to, že ste na nich mysleli v predstihu a nad darčekom ste rozmýšľali. Čo je však najdôležitejšie. Darček musí byť osobný a najlepšie personalizovanú pre konkrétnu osobu. A práve tvojetricko.sk sa postará aby darček pre tvoju lásku nebol nudný, ale naopak originálny kreatívny a zábavný. Ale hlavne aby vyčaril úsmev na tvári.

Ponúkame ti na výber zopár tipov na darček na Valentína pre ženu z našej stránky ako inšpiráciu.

Personalizované tričko pre ženy s možnosťou doplnenia mena

Originálne zábavné motívy od našich návrhárov na tričkách alebo mikinách

Zásterou pre ženy k sviatku alebo pre potešenie s vtipnou potlačou nikdy nie sú zlým darčekom, práve naopak. Ak je tvoja mamička skvelá kuchárka, nemáš čo pokaziť.

Keramický hrnček je nielen praktickým darčekom, ale vďaka milému, alebo vtipnému venovaniu bude robiť svojmu majiteľovi radosť zakaždým, keď si z neho bude chcieť vypiť svoj ranný čaj alebo popoludňajšiu kávu. Personalizuj si hrnček a urob ho ešte originálneším. Hrnček je vyrobený z kvalitnej keramiky a je možné ho umývať v umývačke. Vyber si ten najoriginálnejší.

Stále si nenašiel čo si hľadal a hľadáš originálne dámske tričko, s tvojim vlastným dizajnom, vlastnou fotografiou, alebo obrázkom? Navrhni si tričko, tričko s dlhým rukávom, mikinu, alebo originálnu zásteru v našom konfigurátore, ktoré budú vhodný typ na darček pre každú milovanú ženu. Upusti uzdu fantázii a vyblázni sa. Ako bude vyzerať, je len na tebe, ale ver nám, že to bude ten najlepší darček na akúkoľvek príležitosť.

Valentínsky darček pre muža

Valentínsky darček pre muža by mal byť osobný, jedinečný a personalizovaný pre osobu milovaného. Originalitu prináša napríklad potlač na darčeku. Či už ide o fotografiu, obľúbený obrázok, meno alebo prezývku. Na a čo môže byť vzácnejšie ako to, že niekto na nás myslí a navyše nám ešte aj darčekom vyznáva lásku?
Kľúčom k osobnému, jedinečnému a originálnemu valentínskemu darčeku je dobré poznanie svojho milovaného. Jedine vy viete čo najviac zaujíma vášho muža. Valetínsky daček by mal hlavne potešiť. Najkrajším darčekom je preto samotná radosť a prekvapenie z neho.

Hľadáš originálne mužské tričko, alebo mikinu s Tvojim vlastným menom alebo textom? Chceš tričko personalizovať na určitú osobu a zabaviť ju? Vyber si mužské tričko s vtipným textom a menom kde si jednoducho do kolónky zadáš meno tvojho milovaného muža alebo to tvoje a vytvoríš skvelý personalizovaný vtipný darček.

Je tvoj milovaný muž rybár a hľadáš originálny darček pre rybára? Vyber si z rôznych motívov. Rybárske tričká na pokojné poobedie. Skús vtipné tričko s  potlačou rybárskeho prútu alebo narodeninové tričko, alebo mikinu pre rybára. 

Zásterou pre mužov k sviatku alebo pre potešenie s vtipnou potlačou nikdy nie sú zlým darčekom, práve naopak. Ak je tvoj muž, manžel grill majster, alebo skvelý kuchár, nemáš čo pokaziť. Pokiaľ si nenašla správnu zásteru, vyrob si vlastnú. Doplň si na ňu fotku, obrázok, alebo jednoduchý text.

Stále si nenašiel čo si hľadal a hľadáš originálne mužské tričko, s tvojim vlastným dizajnom? Navrhni si tričko v našom konfigurátore, ktoré bude vhodný typ na darček pre každého muža. Upusti uzdu fantázii a vyblázni sa na tričku vlastným textom, fotografiou, alebo obrázkom. Ako bude vyzerať, je len na tebe, ale ver nám, že to bude ten najlepší darček na akúkoľvek príležitosť.

Nenašli ste to pravé pre muža, ženu alebo dieťa, alebo sa z tohto množstva neviete rozhodnúť? Darujte DARČEKOVÚ POUKÁŽKU s ktorou nemáte čo pokaziť a obdarovaný/á si vyberie produkty podľa svojho vkusu. Hodnotu poukážky si vyberiete podľa seba!